درباره شرکت

شرکت فراکود آلی مازندران در سال 1389 با هدف تولید انواع کود های آلی سلولزی، کودمایع هیومیک اسید متناسب با نیاز گیاهان و نوع خاک بعنوان یکی از شرکت های زیرمجموعه صنایع چوب و کاغذ مازندران تأسیس شد. این شرکت با تولید انواع کود آلی سلولزی بصورت فله، متناسب با نیاز مشتری و غنی شده؛ کمک بزرگی به خودکفایی کشاورزی و تأمین نیاز کشاورزان نموده است. کارخانه تولیدی شرکت فراکود آلی مازندران، فوائد اقتصادی و زیست محیطی مطلوبی در منطقه داشته ومانع از آلودگی آبهای زیر زمینی شده است و با ضد عفونی نمودن تدریجی خاک به سلامت محیط زیست کمک شایانی نموده ومصرف سموم شیمیایی راکاهش میدهد. همچنین محصولات تولیدی این کارخانه نیاز شالیکاران و باغداران استان و بخش بزرگی از کشور را فراهم نموده است .

چرا فراکود

افزایش مقاومت گیاه به سرما و گرما و نوسانات محیطی
امکان استفاده در هر مرحله رویشی گیاه
تقویت کمیت و کیفیت مواد غذایی تولید شده
کاهش تبخیر و تعرق و پیشگیری از سله بستن خاک
کم مصرف بودن و قابل تقویت تا چندین برابر
ایجاد پایداری در محیط زیست
تنظیم اسیدیته خاک
کمک به اصلاح خاک در محیطهای شور
با مصرف این کود خصوصیات فیزیکی و شیمایی خاک بهبود یافته و میزان عملکرد محصول 30 تا 60 درصد افزایش می یابد.
کمک به کاهش آلاینده های خاک
افزایش عملکرد قابل ملاحظه در گیاهان
سهولت در کود پاشی و طریقه مصرف
افزایش مقاومت گیاه در مقابل عوامل بیماریزا و قارچها
مرطوب نگه داشتن خاک و جلوگیری از فرسایش آن
تامین مواد غذایی مورد نیاز گیاه برای دراز مدت
ذخیره سازی آب در خاک
افزایش اکسیژن خاک

سخن مدیر عامل

سخن مدیرعامل شرکت فراکود آلی مازندران :

به یاری خداوند متعال، شرکت فراکود آلی مازندران در راستای مأموریت خود با حفظ کرامت انسانی و تکیه بر دانش و تلاش کارکنان، مشتری مداری را سرلوحه تفکر و تعهد خود قرار داده است تا با رشد و اعتلای دانش و مهارت کلیه کارکنان از طریق آموزش و ایجاد محیطی سالم، شفاف و مشارکت پذیر در درون سازمان و افزایش کیفیت تولید در جهت رضایت مشتریان و نیز توسعه بازارهای ملی و منطقه ای و دوردست گام بردارد، لذا اینجانب و کلیه همکاران پرتلاش این مجموعه تولیدی خود را متعهد به پیشبرد اهداف مذکور با استفاده از بهترین و بروزترین امکانات می دانیم. رضایت شما مشتریان گرامی نشان دهنده میزان موفقیت ما در جهت نیل به این اهداف می باشد . سپاسگزار خواهیم بود که شما مشتریان عزیز نیز به عنوان عضو این خانواده هرگونه نظر،انتقاد و پیشنهاد خود را به شماره همراه ریاست (درج شده در سایت) پیامک فرمائید تا به امید خدا و کمک شما گرامیان روزهای بهتری پیش رو داشته باشیم .

ابراهیم حبیبی

مدیرعامل

مازندکود

اطلاعات شرکت:
نام : شرکت فراکود آلی مازندران – .Mazandaran Organic Fertilizer Co
شروع فعالیت : از سال 1389
زمینه فعالیت: شرکت فراکود آلی مازندران جزء شرکت های زیرمجموعه صنایع چوب و کاغذ مازندران می باشد و از محصولات تولیدی آن می توان به انواع کودهای ارگانیک شامل کمپوست سلولزی ، گرانوله آلی و مایع هیومیک اسید اشاره کرد.
خطوط تولید این شرکت در سه شیفت کاری به طور پیوسته و منظم فعال است.

آدرس کارخانه: ساری – کیلومتر 12 جاده ساری سمنان – سایت شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران – شرکت فراکود آلی مازندران

فهرست